ПРАВИЛА В'ЇЗДУ В ЙОРДАНІЮ ДЛЯ ТУРИСТІВ

ПРАВИЛА В'ЇЗДУ В ЙОРДАНІЮ ДЛЯ ТУРИСТІВ

ПРАВИЛА В'ЇЗДУ В ЙОРДАНІЮ ДЛЯ ТУРИСТІВ

Для в'їзду до Йорданії з туристичною метою необхідні наступні документи:

ДЛЯ ВАКЦИНОВАНИХ ТА НЕВАКЦИНОВАНИХ ТУРИСТІВ

1. Довідка підтвердженого негативного результату ПЛР-тесту на SARS-CoV-2, англійською мовою, зробленого не раніше ніж за 72 години з моменту забору аналізу до в’їзду в Йорданію, з вказаною датою та часом забору аналізу.  Для дітей до 5 років довідка підтвердженого негативного результату ПЛР-тесту на SARS-CoV-2 не вимагається.

Документ має бути виданий офіційною лабораторією, зареєстрованої в державі походження документа, і містити печатку лабораторії, містити точну дату і час складання тесту особою; без жодних дефектів (виправлень, стирань, поправок); містити дані закордонного паспорту, по якому подорожуєте; документ має бути англійською мовою.

Необхідно мати при собі паперовий оригінал сертифікату з печаткою лабораторії під час проходження реєстрації на рейс в Україні і для проходження прикордонного контролю в Йорданіі.

2. QR-code англійською або арабською мовою для в’їзду в Йоранію. Для отримання йорданского QR-code важливо завчасно надіслати нам якісну скан-копію першої сторінки закордонного паспорту. Вартість QR-коду 25 йорданських дінар (35$), сплачується в Україні і додається до вартості туру. Документ має містити дані закордонного паспорту подорожуючого, які мають бути однакоів на всіх оформлених документах для поїздки; оформлюється не пізніше ніж за 72 години до в’їзду та засвідчує сплату ПЛР-тесту на SARS-CoV-2 в аеропорту Йорданії. Результат ПЛР-тесту  можна отримати за добу, очікувати результат на обсервації не вимагається. Після проходження тестування, отримання візи та багажу, можна відвідувати екскурсіі або їхати в готель. Для дітей до 5 років наявність QR-коду не вимагається.

3. Медична страховка Covid, що покриває перебування в країні, лікування Covid, самоізоляцію в готелі у випадку позитивного ПЛР-тесту зробленого в аеропорту Йорданіі.

4. Віза. Для оформлення візи необхідна якісна скан-копія біометричного або небіометричного закордонного паспорту з терміном дії щонайменше 6 місяців від дня повернення в Україну з Йорданії. Оформлення туристичної візи безкоштовне, не пізніше ніж за 2 робочі дні до в’їзду в країну, отримання візи по прильоту в аеропорту Йорданіі. Безкоштовне оформлення візи можливе за умови придбання пакетного туру.
Самостійне оформлення візи для тих, хто не надав вчасно копію закордонного паспорту або надав копію паспорту менше ніж за 2 дні до виїзду, вартість складатиме 57$ та буде сплачена самостійно в аеропорту Акаби по прильоту.

ЕПІДЕМІОЛОГІЧНА СИТУАЦІЯ

В Йорданії відмінено масковий режим, без маски можна перебувати в готелях, в транспорті, на екскурсійних об'єктах.

Вдягати маски потрібно в приміщеннях загального користування (магазини, банки).


Для просмотра сайта, обновите версию вашего браузера!