Нову смугу в аеропорту Херсона збудують до кінця року

Нову смугу в аеропорту Херсона збудують до кінця року

Нову смугу в аеропорту Херсона збудують до кінця року

В Україні з'явиться ще один аеродром, здатний приймати літаки класу Boeing 737-800, 900, 737-300 та Airbus 319, 320, 321.

У Херсоні триває активна фаза робіт із будівництва нової злітно-посадкової смуги в аеропорту. Її створення в рамках програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" дозволить міжнародному аеропорту "Херсон" приймати важкі пасажирські лайнери та значно збільшити пасажиропотік.

«Велике будівництво» прийшло до аеропорту Херсона. До кінця року тут буде нова злітно-посадкова смуга. На частині фото добре видно величезний котлован, викопаний на місці, де раніше були старі бетонні плити. Основа під ними виявилася нестійкою. Її зміцнять, влаштують багатошарове покриття. Смугу продовжать та розширять

Завдяки цьому в Україні з'явиться ще один аеродром, здатний приймати літаки класу Boeing 737-800, 900, 737-300 та Airbus 319, 320, 321.

Тимошенко нагадав, що стару злітно-посадкову смугу в аеропорту Херсона збудували ще 1979 року. У червні 2019 року президент Володимир Зеленський під час робочої поїздки побачив стан аеропорту та поставив завдання провести реконструкцію.

Нині херсонський аеропорт – один із перших у країні, де почалося масштабне оновлення за програмою президента «Велике будівництво». Нова смуга зможе приймати до 15 рейсів на добу. У сучасному світі регіональний аеропорт високого рівня – вже не розкіш, а звичайна людська потреба. Далі будуть хороші новини з інших аеропортів України.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявляв, що за програмою «Велике будівництво» почалося відновлення регіонального авіасполучення, яке передбачає реконструкцію старих аеропортів та відкриття нових.


Для просмотра сайта, обновите версию вашего браузера!