Правила в'їзду на Шрі-Ланку

Правила в'їзду на Шрі-Ланку

Правила в'їзду на Шрі-Ланку

Оновлено 23 грудня 2021 року

За інформацією агенства з розвитку туризму Шрі-Ланки діють окремі правила в’їзду для туристів: повністю вакцинованих, не повністю вакцинованих та невакцинованих.

Усім туристам необхідно мати:

 • ПЛР-тест, зроблений за 72 години до польоту, англійською мовою (невакцинованим, не повністю вакцинованим та повністю вакцинованим туристам) за виключенням дітей до 2 років (infant);
 • Оригінал сертифікату про вакцинацію та його офіційний переклад англійською мовою (повністю вакцинованим туристам та не повністю вакцинованим туристам);
 • Заповнену декларацію здоров’я (заповнюється в літаку).

Усі туристи повинні здати ПЛР-тест по прильоту до Шрі-Ланки.

 • ПОВНІСТЮ ВАКЦИНОВАНІ ТУРИСТИ

 • Туристи, які отримали рекомендовані дози вакцини та прибувать на Шрі-Ланку через два тижні після отримання останньої дози вакцини, вважаються повністю вакцинованими. Будь-яка вакцина, що схвалена країною походження туриста, вважається дійсною.
  З 1 жовтня 2021 туристи, які завершили курс вакцинації від COVID-19 не менше ніж за 14 днів до поїздки та мають негативний ПЛР-тест, зроблений не раніше, ніж за 72 години до посадки в літак, звільняються від необхідності здавати повторний тест після прибуття на Шрі-Ланку та відповідно від карантину, якого потрібно було дотримуватись до отримання негативного результату тестування.
 • НЕ ПОВНІСТЮ ВАКЦИНОВАНІ ТУРИСТИ
  Не повністю вакцинованими туристами вважаються туристи, які отримали рекомендовані дози вакцини, але прибувають до Шрі-Ланки менше ніж за два тижні після отримання останньої дози вакцини.
  Якщо такий турист прибуває до Шрі-Ланки на 7-ий день вакцинації (чи після), він повинен залишатися у готелі рівня 1 «Safe and Secure Certified” та на 7-ий день перебування здати другий ПЛР-тест. Якщо ПЛР-тест негативний, туристам видається документ, що дозволяє подорожувати островом (discharge document). Дітям віком 2-18 років, не вакцинованим, у випадку негативного ПЛР-тесту, дозволено подорожувати у супроводі повністю вакцинованих батьків.
  Якщо такий турист прибуває раніше, ніж пройшло 7 днів від моменту отримання останньої дози вакцини, він повинен залишатися у готелі рівня 1 "Safe and Secure Certified" та на 14-ий день перебування здати другий ПЛР-тест. Якщо ПЛР-тест негативний, туристам видається документ, що дозволяє подорожувати островом (discharge document). Дітям віком 2-18 років, не вакцинованим, у випадку негативного ПЛР-тесту, дозволено подорожувати у супроводі повністю вакцинованих батьків.
 • НЕВАКЦИНОВАНІ ТУРИСТИ
  Невакцинованим туристам необхідно перебувати у готелі/готелях рівня 1 "Safe and Secure Certified" до 15 діб з моменту прильоту. Невакцинованим туристам дозволено організовано відвідувати деякі туристичні місця.
  Усі невакциновані туристи повинні здати другий ПЛР-тест на 14-ий день перебування. Якщо ПЛР-тест негативний, туристам видається документ, що дозволяє подорожувати островом (discharge document).
  Усі невакциновані туристи, що відбувають зі Шри Ланки у проміжку між 6 та 14 днем перебування, повинні здати ПЛР-тест за 24 години до відльоту.


Для просмотра сайта, обновите версию вашего браузера!