Правила в'їзду до Танзанії

Правила в'їзду до Танзанії

Правила в'їзду до Танзанії

Оновлено 23 грудня 2021 року

Всі мандрівники повинні заповнити анкету про стан здоров'я, вказавши в ній достовірні дані про своє самопочуття. Анкета доступна по посиланню https://afyamsafiri.moh.go.tz/ і повинна бути заповнена на сайті не раніше ніж за 24 години до прибуття в Об'єднану Республіку Танзанія і окрема форма для Занзібару https://healthtravelznz.mohz.go.tz 

Після реєстрації буде згенеровано код, який пред’являтиметься по прибуттю (для кожного пасажира окремий код). Форма має бути заповнена для кожного туриста окремо, незалежно від його віку. 

Мандрівники повинні пред'явити негативний сертифікат ПЛР тесту на COVID-19 після прибуття, взятого протягом 72 годин до прибуття в Об'єднану Республіку Танзанія. Діти до 5 років звільняються від тестування.

По прибуттю туристам доведеться робити експрес-тест (для мандрівників, які прибувають з країн з великою кількістю випадків COVID-19, буде застосовуватися також експрес-тестування) Вартість експрес-тесту складає 25 доларів США на одного мандрівника (оплата здійснюється на місці). Експрес-тестування є додатковим заходом і не заперечує наявність негативного сертифіката тесту на COVID-19.

Вартість однократної візи по прильоту складає 50 доларів за особу, включаючи дітей будь-якого віку та незалежно від того вписані вони в паспорт батьків чи подорожують з власним закордонним паспортом. Максимальний термін перебування в Танзанії при оформлені однократної візи становить 90 днів.


Для просмотра сайта, обновите версию вашего браузера!