Правила в'їзду до ОАЕ

Правила в'їзду до ОАЕ

Правила в'їзду до ОАЕ

Оновлено 23 грудня 2021 року

Всі пасажири, які подорожують до Дубаю, повинні надати під час реєстрації на рейс в аеропорту відправлення:

  • Поліс міжнародного медичного страхування, який підтверджує покриття витрат, пов’язаних з лікуванням COVID-19 та перебуванням в умовах ізоляції на території ОАЕ;
  • Заповнений на англійській мові та обов’язково роздрукований Сертифікат (Сertificate polymerase chain reaction (PCR) swab test), який підтверджує негативні результати тесту на COVID-19. Сертифікат повинен бути виданий не більше ніж за 72 години до прибуття в ОАЕ та має бути наданий лише акредитованими в Україні медичними закладами. Ця вимога не застосовується по відношенню до дітей віком до 12 років та пасажирів, які мають середню або важку форми інвалідності.

Звертаємо увагу, що у разі відсутності негативного результату тесту чи страхового полісу, пасажиру може бути відмовлено авіакомпанією у перевезенні. Слід також пам’ятати, що авіакомпанії мають право відмовити у реєстрації на рейс пасажирам, які матимуть симптоми COVID-19.

  • Після прибуття до Дубаю необхідно буде пройти ще один тест на COVID-19, який робиться безпосередньо в аеропорту, а також завантажити додаток «COVID-19 DXB» і зареєструватися у ньому для можливого спілкування у подальшому з органами охорони здоров’я ОАЕ. Результат цього тесту надійде у вигляді смс повідомлення протягом 24 годин. До моменту отримання результату тесту необхідно перебувати в умовах самоізоляції в готелі або іншому місці проживання.

Особи, у яких буде виявлений позитивний результат тесту на коронавірус, а також ті (родина/група туристів), хто контактував з особою з позитивним результатом тесту на коронавірус, будуть ізольовані на 10 днів у спеціально визначених еміратською стороною установах за власний рахунок. Мандрівники повинні суворо дотримуватися правил фізичного дистанціювання, відповідно до заходів, що виконуються в аеропортах, і використовувати маски для обличчя постійно. Всі пасажири повинні суворо дотримуватися запобіжних заходів та стежити за симптомами COVID-19.

З 31 липня 2021 Україну внесено до країн зеленого списку – карантин після прибуття до емірату Абу-Дабі з України не вимагають (https://visitabudhabi.ae/en/plan-your-trip/covid-safe-travel/permitted-countries)

Для прильоту до Абу-Дабі, а також з метою підтвердження для ОАЕ зробленої в Україні вакцинації – необхідна попередня (до вильоту) реєстрація на сайті: https://smartservices.ica.gov.ae/echannels/web/client/guest/index.html#/registerArrivals

Перелік вакцин, які визнаються в ОАЕ:

Sinopharm vaccine
Pfizer-BioNTech vaccine
Oxford-Astrazeneca vaccine
Johnson & Johnson vaccine
Moderna vaccine
Sputnik V vaccine

  • Для Абу-Дабі необхідний заповнений на англійській мові та обов’язково роздрукований Сертифікат (Сertificate polymerase chain reaction (PCR)- swab test), який підтверджує негативні результати тесту на COVID-19. Вказаний Сертифікат повинен бути виданий не більше ніж за 48 годин до прибуття в Абу-Даби та має бути наданий лише акредитованими в Україні медичними закладами. Після прибуття, в аеропортах ОАЕ кожному пасажиру роблять додатковий безкоштовний ПЛР-тест.

Крім того, існує вимога щодо наявності страхового поліса міжнародного медичного страхування, який підтверджує покриття витрат, пов’язаних з лікуванням COVID-19 та перебуванням в умовах ізоляції за кордоном.

Інформацію про порядок поїздок, умови та заходи профілактики можна також отримати на веб-сайтах авіакомпаній, зокрема «Emirates Airlines» (www.emirates.com) та «FlyDubai» (www.flydubai.com).


Для просмотра сайта, обновите версию вашего браузера!