Правила в'їзду на Мальдіви

Правила в'їзду на Мальдіви

Правила в'їзду на Мальдіви

Оновлено 23 грудня 2021 року

  • Всі туристи повинні мати негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19 (англійською мовою) до в'їзду на Мальдіви, включаючи тих, хто пройшов повний курс вакцинації або перехворів коронавірусом.
  • Зразок для ПЛР-тесту повинен бути взятий не раніше ніж за 96 годин до вильоту з першого пункту відправлення. У разі якщо пересадка в аеропорту транзиту перевищує 24 години, потрібне повторне тестування.

Винятки: діти до 1 року, громадяни і резиденти Мальдів, власники дозволів на роботу.

  • На Мальдівах запроваджено т.зв. електронну «Декларацію про стан здоров’я подорожуючого» (electronic «Traveller Health Declaration»), яка має бути подана в електронному вигляді до Міграційної служби Мальдів за 48 годин до прильоту/вильоту з Мальдів. Заповнити та подати відповідну декларацію можна на офіційному веб-сайті Міграційної служби, перейшовши за наступним посиланням: https://imuga.immigration.gov.mv/. Декларація заповнюється на кожного туриста. Після заповнення декларації ви отримаєте QR-код (діє 48 годин), який необхідно роздрукувати або зберегти на телефоні. Пред'явіть його при проходженні паспортного контролю.

Обов'язково мати на руках роздруковані копії: ваучера з підтвердженим розміщенням, підтверджених авіаквитків у обидві сторони та медичний страховий поліс.

В аеропорту прибуття необхідно пройти обов’язковий температурний скринінг та дотримуватися першочергових протиепідеміологічних заходів особистої безпеки (захисні маски, соціальна дистанція).

Для отримання візи по прибуттю, слід підтвердити бронювання в одному з офіційно зареєстрованих курортів вищезгаданої острівної держави.

Мандрівники, які пред’являть дійсний міжнародний сертифікат на повну вакцинацію проти COVID-19 із застосуванням схваленої вакцини, матимуть необмежений доступ до всіх регіонів острова. Вакциновані мешканці та власники дозволів на роботу звільняються від вимог ізоляції, але повинні пройти тест на COVID-19 на 5 день після прибуття. Вакцина повинна бути схвалена ВООЗ, що надає інформацію про надзвичайну ситуацію (EUL) або Мальдівськими органами з контролю за продуктами та ліками. Остаточна доза повинна бути введена принаймні за 14 днів до вильоту.


Для просмотра сайта, обновите версию вашего браузера!