Правила в'їзду до Кіпру

Правила в'їзду до Кіпру

Правила в'їзду до Кіпру

Оновлено 23 грудня 2021 року

Відповідно до рішення Уряду Республіки Кіпр з 06 грудня 2021 року до 10 січня 2022 року особи віком від 12 років, що прибувають до Кіпру, зобов'язані робити ПЛР-тест. Цей захід стосується всіх пасажирів віком від 12 років, незалежно від наявності у них довідки про повну вакцинацію чи одужання від COVID-19. Вартість ПЛР-дослідження сплачуватимуть самі пасажири.

Уточнюється, що пасажири, які в’їжджають в Республіку з портів для короткочасного відвідування, повинні мати негативний сертифікат ПЛР-тестування терміном до 72 годин. Крім того, по прибутті вони повинні будуть пройти швидкі тести на антиген за рахунок Республіки Кіпр.

Для безвізового в'їзду до Кіпру потрібно мати діючий біометричний закордонний паспорт та оформити поліс медичного страхування на весь термін перебування в країні.

Для в'їзду на Кіпр туристам з України необхідно:

- зареєструватись на платформі CyprusFlightPass за 48 годин до вильоту - https://cyprusflightpass.gov.cy/en/application-process, отримати особову картку доступу до вильоту (CyprusFlightPass) - усі без виключення пасажири, в т.ч. діти;

- мати негативний результат ПЛР-тесту, що зроблений не більш ніж за 72 години до вильоту (тест має бути англійською мовою);

- по прильоту на Кіпр пройти повторний ПЛР-тест (вартість: 15 EUR в аеропорту Ларнаки та 19 EUR в аеропорту Пафосу). Результат тесту буде переданий туристу через SMS протягом 3 годин. До отримання результату громадянин повинен залишатися на самоізоляції - у готелі, вдома.

Громадяни та резиденти Республіки Кіпр, члени їх сімей (іноземні подружжя та діти), особи, що підпадають під Віденську конвенцію (в т.ч. дипломати), мають право зробити один тест після прибуття до Республіки Кіпр, після чого залишатися на самоізоляції мінімум 72 години з моменту прибуття. Після цього необхідно здати повторний ПЛР-тест на Covid-19, а результати надіслати на електронну адресу monada@mphs.moh.gov.cy.

*Діти до 12 років звільняються від необхідності тестування.

Кіпр дозволяє в'їзд вакцинованим українським громадянам з електронним сертифікатом в додатку Дія або паперовим міжнародним свідоцтвом без карантину.

Вакцини, які визнає Кіпр:

- Janssen / Johnson & Johnson Vaccine
- Vaxzevria Vaccine (AstraZeneca)
- AstraZeneca-Covishield
- AstraZeneca-SKBio
- Pfizer-BioNTech Vaccine
- Moderna Vaccine
- Sputnik V (Gam-COVID-Vac) Vaccine
- Sinopharm
- Sinovac (CoronaVac)

Щеплені пасажири все ще мають заповнити протягом 48 годин до останнього рейсу на Кіпр необхідну форму заявки та отримати CyprusFlightPass (www.cyprusflightpass.gov.cy/en/vaccinated-fly-request). Перевірка справжності сертифіката є виключним обов'язком прикордонних служб країни відправлення. Пасажир несе особисту відповідальність за надання недостовірної інформації, і в такому випадку буде підданий штрафним санкціям після прибуття на Кіпр.

Зверніть увагу, якщо отримано комбінацію різних типів вищевказаних вакцин (наприклад, перша доза Vaxzevria (AstraZeneca) і друга доза Pfizer-BioNTech), на етапі заповнення заявки вноситься інформація про ДРУГУ вакцину. При цьому, мають бути дотримані усі необхідні дози та часові рамки вакцини.

З 26 листопада 2021 заборонено в’їзд на територію РК будь-яким особам, які останні 14 днів перед прибуттям перебували (у т.ч. транзитом) на території наступних країн: ПАР, Намібія, Лесото, Королівство Есватіні, Зімбабве, Мозамбік, Малаві, Ботсвана.


Для просмотра сайта, обновите версию вашего браузера!