Правила в'їзду до Туреччини

Правила в'їзду до Туреччини

Правила в'їзду до Туреччини

Оновлено 23 грудня 2021 року

  • Пасажири повинні мати негативний результат ПЛР-тесту, що зроблений не більше ніж за 72 години до в'їзду, або негативний результат експрес-тесту на антиген, що зроблений не більше ніж за 48 годин до в'їзду. ПЛР-тест / антиген-тест, сертифікат вакцинації не вимагатиметься при в'їзді в Туреччину від дітей віком до 12 років.
  • Від тесту звільнено подорожуючих, які надають документ про вакцинацію 2-ма дозами препарату, зареєстрованого ВООЗ або в Туреччині для екстреного застосування (для вакцини «Джонсон і Джонсон» — 1 доза), за умови, що остання доза була зроблена мінімум за 14 днів до прибуття,

і / або

  • Документ про перенесення захворювання за останні 6 місяців, починаючи з 28-го дня від першого позитивного ПЛР-тесту, звільняються від вимоги пред'явлення негативного результату ПЛР-тесту або негативного результату експрес-тесту на антиген, і будуть звільнені від карантинних заходів.

Схвалені цифрові COVID-сертифікати з додатку Дія, роздруковані з порталу Дія та паперові міжнародні свідоцтва про вакцинацію. Туреччина приймає всі вакцини, які використовують в Україні. Такі документи, як сертифікат про вакцинацію, ПЦР-тест / антиген-тест, будуть перевірятися авіакомпаніями перед перельотом, пасажири без цих документів не будуть допущені до перельоту.

Починаючи з 15.03.2021 всі пасажири, що подорожують до Туреччини повинні заповнювати Traveler Entry Form за посиланням:

https://register.health.gov.tr/

Зазначена форма повинна бути заповнена протягом останніх 72 години до рейсу.

Всі авіакомпанії будуть вести перевірку та контроль (за допомогою мобільних або паперових копій) правильності заповнення форм. Якщо авіакомпанія помітить, що будь-яка з цих форм не заповнена, пасажирам необхідно буде заповнити ці форми до посадки в літак (на реєстрації).


Для просмотра сайта, обновите версию вашего браузера!