Правила в'їзду до Египту

Правила в'їзду до Египту

Правила в'їзду до Египту

Оновлено 23 грудня 2021 року

Пасажири, які подорожують до Єгипту обов’язково мають заповнити Arrival Health Declaration. На момент прибуття у кожного пасажира повинна бути заповнена декларація здоров'я!

  • Діти віком до 12 років звільняються від ПЛР-тесту / сертифіката про вакцинацію.

Сертифікат вакцинації

  • Єгипет дозволив в'їзд вакцинованим туристам без ПЛР-тесту через 14 днів після отримання другої дози двокомпонентної вакцини: Pfizer, AstraZeneca, Moderna, Sinopharm, Sinovac, «Супутник V», або через 14 днів після отримання першої дози однокомпонентної вакцини Johnson & Johnson. Сертифікат має містити QR-код та не має містити жодних виправлень.
  • Громадяни України можуть згенерувати та роздрукувати сертифікат вакцинації з QR-кодом з порталу Дія. Електронні версії сертифікатів наразі єгипетською стороною не визнаються. Звертаємо увагу, що Міжнародне свідоцтво про вакцинацію/профілактику, який видають сімейні лікарі з мокрими печатками та без QR-коду не приймається для в’їзду в країну!

ПЛР-тест або Експрес-тест на антиген

  • Невакциновані туристи, що прибувають в Єгипет, повинні мати негативний ПЛР-тест (не пізніше ніж за 72 години до в`їзду) в якому буде печатка лабораторії, підпис лікаря та/або QR-код, без яких результати ПЛР-тестів не будуть вважатися дійсними, або негативний результат експрес-тесту на антиген (зроблений не пізніше ніж за 24 години до в`їзду). Роздрукований документ обов'язково!

Вимоги згідно циркуляру Міністерства охорони здоров'я Єгипту:


Всі без виключення громадяни віком від 12 років, які перетинатимуть єгипетський державний кордон, зобов’язані мати при собі сертифікат з негативним результатом ПЛР-тесту, зробленого не пізніше, ніж за 72 години до прибуття:

– Сертифікат має обов’язково містити точну дату та час здачі тесту особою;
– Сертифікат має бути виданий офіційною лабораторією, зареєстрованою у державі походження документу, та має містити печатку лабораторії, підпис лікаря та QR-код, що містить посилання на результат тесту на офіційному веб-сайті лабораторії;
– Сертифікат не має містити жодних виправлень або правок;
– Сертифікат має містити інформацію про вид тесту;
– У сертифікаті має бути обов’язково зазначено, що особі було проведено тестування типу RT-PCR.
– Сертифікат має бути виданий англійською мовою.
– Сертифікат має містити інформацію про особу, якій належить тест.
– Не приймаються сертифікати, заповнені від руки
В разі виникнення сумнівів щодо достовірності тесту, єгипетська сторона залишає за собою право на проведення повторного тесту по прильоту.

Пасажири, які їдуть в аеропорти Шарм-ель-Шейха, Таби, Хургади, Марса-Алама, Луксора які не мають результатів ПЛР-тесту (зробленого за 72 години до вильоту рейсу), повинні пройти ПЛР-тест після прибуття в аеропортах (вартість тесту 30 USD). Пасажири будуть ізольовані в своїх готелях до моменту отримання результат ПЛР-тесту. В разі позитивного результату ПЛР-тесту пасажир буде ізольований в своєму номері в готелі.

Туристам, які планують відвідати Хургаду з 01.05.2021 необхідно сплатити візу по прильоту в 25$.

Для туристів, які планують відвідати Шарм-ель-Шейх, Дахаб, Нувейб, Табу буде проставлено відповідний штамп "SINAI ONLY", відповідно не потрібно оплачувати візовий збір.

Даний штамп дає право перебування тільки на території Синайського півострова до 15 днів (14 ночей). Туристам, хто планує виїжджати на екскурсії за межі Синайського півострову також необхідно придбати візу.

Громадянам країн Вірменія, Азербайджан, Туркменістан, Узбекистан, необхідно отримувати візу заздалегідь.
До Уваги подорожуючих в Єгипет, термін дії паспорта - не менше 6 місяців з моменту закінчення туру.


Для просмотра сайта, обновите версию вашего браузера!