Чим можна зайнятись у зимовому Парижі?

Чим можна зайнятись у зимовому Парижі?

Випити чашечку кави в кафе, яке любила Коко Шанель. Вишуканий Париж неначе створений, щоб доповнювати стиль життя таких жінок, як Коко Шанель. У неї тут було багато улюблених місць, і декілька з них ви можете відвідати і сьогодні. Наприклад, легендарну паризьку кондитерську Angelina на вулиці Ріволі.

Надихнутись цікавою архітектурою в Інституті Арабського світу (Institut du monde arabe). Ця будівля, створена відомим архітектором Жаном Нувелем, що проектував також фонд Картьє та музей на набережній Бранлі. Дивовижна скляна будівля приголомшує! Власне, як і експозиція інституту, тож коли надивитесь на сам будинок, сміливо заходьте всередину – тут ви проведете не одну годину.

Піти в Opéra Garnier. Ось де навіть взимку можна вигуляти найкрасивіші сукні та прикраси. Еклектика цієї будівлі, побудованої у 1830 роках – зачаровує, а репертуар порадує навіть затятих шанувальників опери та балету – дивіться самі!

Прогулятись Монмартром. Коли б ви не приїхали до Парижу – влітку чи взимку – просто неможливо встояти перед спокусою прогулятися Монмартром – зайти в кафе, в якому «працювала» Амелі та поблукати вуличками, які надихали Бориса Віана, Вінсента ван Гога, Едгара Дега, Еміля Золя, Пабло Пікассо та інших.

Піти на майстер-клас з приготування круасанів. Пам’ятаєте фільм «Сабріна», де героїня Одрі Хепберн відправилась до Парижа на кулінарні курси? Радимо зробити вам те саме – ну де, як не тут ви навчитесь готувати найсмачніші круасани? Наприклад, можна піти на кулінарний ранок La Cuisine Paris з походом на місцевий ринок – дуже атмосферно!

 

 

 

Консультации менеджеров турклуба Саквояж

Офис 1

ул Железнодорожная, 22, оф. 2

0954504070

0675531193

Офис 2

ТРЦ "Фабрика", ул Залаегерсег, 18 (2 очередь)

0950905200


Для просмотра сайта, обновите версию вашего браузера!